Спеціалізована вчена рада ДФ 17.613.004

Спеціалізована вчена рада ДФ 17.613.004 державного закладу «Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України»  створена наказом МОН України № 1287  від 21.10.2020  у  складі:

голова ради -

Редько Ірина Іванівна  д.мед.н., професор, державний заклад «Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України»;

члени ради:

• рецензент –

Дмитрієва Світлана Миколаївна, д.мед.н., професор, державний заклад «Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України»;

• рецензент – Чакмазова Олена Миколаївна, к.мед.н., асистент, державний заклад «Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України »;
  • опонент – Крючко Тетяна Олександрівна, д.мед.н., професор, Українська медична стоматологічна академія;
  • опонент – Леженко Геннадій Олександрович, д.мед.н., професор, Запорізький державний медичний університет.

Прийняття до розгляду дисертації Слуцька Тетяна Василівна

Спеціалізована вчена рада ДФ 17.613.004  Державного закладу "Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України"", створена наказом МОН України № 1287  від 21.10.2020  у  складі: голова – Редько Ірина Іванівна,  д.мед.н., професор,  Державного закладу "Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України"; рецензент – Дмитрієва Світлана Миколаїівна,  д.мед.н., професор,  Державного закладу "Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України"; рецензент – Чакмазова Олена Миколаївна, к.мед.н., асистент, Державного закладу "Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України"»; опонент – Крючко Тетяна Олександрівна, д.мед.н., професор,  Українська медична стоматологічна академія; опонент – Леженко Геннадій Олександрович, д.мед.н., професор, Запорізький державний медичний університет.

прийняла до розгляду дисертацію аспіранта заочної форми навчання кафедри педіатрії з курсом амбулаторної педіатрії Державного закладу "Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України" Слуцької Тетяни Василівни на тему: «Клінічні та нейроімунні особливості перебігу рекурентних бронхітів у дітей з синдромом вертебробазилярної артеріальної системи»  з галузі знань 222  «Охорона здоров’я» за спеціальністю 228 «Педіатрія» (14.01.10 – педіатрія) .

Науковий керівник - завідувач кафедри педіатрії та неонатології з курсами амбулаторної педіатрії Державного закладу «Запорізької медичної академії післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України» д.мед.н., професор Овчаренко Леонід Сергійович.

Електронна адреса