Спеціалізована вчена рада ДФ 17.613.001

Спеціалізована вчена рада ДФ 17.613.001 державного закладу «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України»  створена наказом МОН України  від 25.02.2020 № 287 у  складі:

голова ради -

• Ярешко Володимир Григорович, д.мед.н., професор,  державний заклад «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України»;

члени ради:

• рецензент – Рязанов Дмитро Юрійович, д.мед.н., професор, державний заклад «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України»;
  • рецензент – Русанов Ігор Володимирович, к.мед.н., доцент,  державний заклад «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України»;
  • опонент – Криворучко Ігор Андрійович, д.мед.н., професор, Харківський національний медичний  університет;
  • опонент – Тамм Тамара Іванівна, д.мед.н., професор, Харківська медична академія післядипломної освіти МОЗ України.

Прийняття до розгляду дисертації Бєлінської Вікторії Олегівни

Спеціалізована вчена рада ДФ 17.613.001 ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України», створена наказом МОН України від 25.02.2020 № 287 у  складі: голова – д.мед.н., професор Ярешко Володимир Григорович, ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України»; рецензент - д.мед.н., професор Рязанов Дмитро Юрійович, ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України»; рецензент - к.мед.н., доцент Русанов Ігор Володимирович, ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України»; опонент - д.мед.н., професор Криворучко Ігор Андрійович, Харківський національний медичний університет; опонент - д.мед.н., професор Тамм Тамара Іванівна, Харківська медично академія післядипломної освіти МОЗ України.

прийняла до розгляду дисертацію аспіранта кафедри амбулаторної, гнійно-септичної хірургії та ультразвукової діагностики ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України» Бєлінської Вікторії Олегівни на тему: «Діагностика та хірургічне лікування виразкових та гнійно-некротичних процесів у хворих на нейропатичну форму синдрому діабетичної стопи» за спеціальністю – 222 - «Медицина», за фахом – 14.01.03 - «Хірургія» .

Науковий керівник - завідувач кафедри амбулаторної, гнійно-септичної хірургії та ультразвукової діагностики ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України» д.мед.н., професор Савон Ігор Леонідович.

Висновок експертної комісії

Відук Тамм Т.І.