Кафедра організації охорони здоров'я, публічного управління та адміністрування

Проведення циклу тематичного удосконалення "Організація надання паліативної та хоспісної допомоги в амбулаторних та стаціонарних умовах"

Керівникам закладів охорони здоров'я
Кафедра соціальної медицини, організації і управління охороною здоров'я та МСЕ інформує про проведення циклу тематичного удосконалення "Організація надання паліативної та хоспісної допомоги в амбулаторних та стаціонарних умовах" з 17.02. по 21.02.2020 року на госпрозрахунковій основі. Вартість навчання 1100 грн. Слухачі отримають посвідчення встановленого зразка та відповідно до наказу МОЗ України № 446 25 балів БПР лікарів.
Для участі в навчанні необхідно до 07.02.2020 надати на кафедру ДЗ "ЗМАПО МОЗ України" списки лікарів, які бажають пройти підготовку на зазначеному циклі тематичного удосконалення. За наявності технічних умов в закладах проведення циклу можливе в очно-заочному форматі.
Телефон для довідок: (061)-279-06-24