Кафедра організації охорони здоров'я, публічного управління та адміністрування

Оголошення щодо проходження циклу з тематичного удосконалення

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас до проходження циклу з  тематичного удосконалення «Актуальні питання організації медико-соціальної експертизи та реабілітації хворих та інвалідів» для керівників органів і установ охорони здоров’я та їх заступників, керівників структурних підрозділів, лікарів, який відбудеться з 15 лютого по 01 березня 2019 р. на базі кафедри соціальної медицини, організації і управління охороною здоров’я та медико-соціальної експертизи  ДЗ «Запорізької медичної академії післядипломної освіти МОЗ України».

Будуть розглянуті питання організації експертизи тимчасової та стійкої непрацездатності в лікувально-профілактичних закладах; проведення медико-соціальної експертизи та реабілітації хворих та інвалідів в Україні, які регламентується значною кількістю нормативно-правових актів, що включає міжнародні законодавчі акти, діючі в Україні; закони України; постанови КМ України; відомчі нормативні акти; стандарти надання медичної допомоги при окремих нозологічних формах захворювань. Програма циклу розроблена з урахуванням сучасних концептуальних експертно-реабілітаційних підходів та діючих законодавчих і нормативних документів, прийнятих в Україні з питань медико-соціальної експертизи та реабілітації інвалідів.

Телефони для довідок: (061) 279-06-24