Кафедра організації охорони здоров'я, публічного управління та адміністрування

МЕДИЧНЕ ПРАВО УКРАЇНИ

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас до проходження циклу з тематичного удосконалення «Медичне право України» для керівників органів і установ охорони здоров’я та їх заступників, керівники структурних підрозділів, лікарів, який відбудеться  з 1 – 15 лютого 2019 р. на базі кафедри соціальної медицини, організації і управління охороною здоров’я та медико-соціальної експертизи  ДЗ «Запорізької медичної академії післядипломної освіти МОЗ України».

Впродовж проведення циклу будуть розглянуті питання щодо реформування галузі охорони здоров’я, надані роз’яснення змін судової реформи, обговорені питання трудового законодавства. Також ви маєте можливість отримати інформацію щодо актуальних питань, які виникають під час конфліктних ситуацій пацієнт – лікар, інформація про пацієнта, «лікарська таємниця», надходження запитів до медичних установ, надання відповідей на них, питання корупційних правопорушень, вивчення антикорупційного законодавства. Викладачем будуть надані роз’яснення щодо вилучення медичної документації уповноваженими органами, порядку проведення обшуків та оглядів приміщень та документів.

Просимо надсилати заявки та документи на електрону пошту

Телефони для довідок: (061) 279-06-24