Кафедра соціальної медицини, організації і управління охороною здоров’я та медико-соціальної експертизи

На кафедрі завершено цикл "Актуальні питання організації медико-соціальної експертизи, реабілітації хворих та інвалідів"

Кафедрою завершено навчання слухачів циклу тематичного удосконалення "Актуальні питання організації медико-соціальної експертизи, реабілітації хворих та інвалідів". Впродовж циклу розглядались питання присвячені організації експертизи тимчасової непрацездатності в ЛПЗ, проведено аналіз захворюваності і травматизму, вивчено чимало документів, які засвідчують тимчасову непрацездатність і порядок їх оформлення. Палки дискусії, обговорення актуальних питань надали сподівання, що на практиці слухачі реалізують всі набуті знання.

Одночасно слухачам було запропоновано у вихідний день знайомство з м. Запоріжжя. Куратор циклу Чемирисов В.В. опанував гончарне мистецтво!!!!