Кафедра соціальної медицини, організації і управління охороною здоров’я та медико-соціальної експертизи

Цикл завершено

На кафедрі соціальної медицини, організації і управління охороною здоров’я завершився цикл тематичного удосконалення «Медичне право України». Аудиторія слухачів була дуже цікавою: це і юристи медичних закладів, головні лікарі та їх заступники закладів охорони здоров'я. Часом, були дуже цікаві дискусії з приводу правових питань, сумісні вирішення проблем. Впродовж циклу викладачі кафедри на чолі з завідуючою Лашкул З.В. надали актуальний матеріал щодо реформування галузі охорони здоров’я,  проаналізували чинне законодавства щодо прав та обов’язків медичних працівників та пацієнтів, розглянули питання трудового законодавства, а також окрему увагу приділили питанням антикорупційного законодавства.  Неоминули навчання питань юридичної відповідальності медичних працівників. На прикладі кримінальних справ, справ , які подані до Європейського суду з прав людини були проаналізовані норми діючого кримінального законодавства.

Цикл тематичного удосконалення завершився складанням заліку слухачами.

Чекаємо на нових зустрічей і запрошуємо на навчання!