Кафедра соціальної медицини, організації і управління охороною здоров’я та медико-соціальної експертизи

Дистанційне навчання на кафедрі

Кафедра соціальної медицини, организації і управління охороною здоров'я та МСЕ має можливість проводити навчальні курси з дистанційного навчання. Реєстрація слухачів здійснюється за погодженням з викладачем курсу. Центр дистанційного навчання (ЦДН) ЗМАПО знаходиться за посиланням http://e.zmapo.edu.ua/moodle або на сайті ЗМАПО в меню «Дистанційне навчання».

Запис курсантів на навчання.

Для того, щоб викладач міг записати курсанта / студента на курс, курсант самостійно повинен зареєструватися на сайті дистанційного навчання ЗМАПО.

Для цього курсанту / студенту потрібно на головній сторінці вибрати «Вхід» (1), а на наступній сторінці, яка відкриється, потрібно вибрати «створити новий обліковий запис / створить новий обліковій запис» (2)

Якщо курсант / студент зареєструвався правильно, він з'являється в списку зареєстрованих користувачів, і він стає доступним для зарахування на курс.