Кафедра соціальної медицини, організації і управління охороною здоров’я та медико-соціальної експертизи

Принципи організації консультативної роботи з питань збереження здоров’я дітей раннього віку на рівні первинної ланки охорони здоров’я

ПРАКТИЧНЕ КЕРІВНИЦТВОЗбереження здоров.дітей ранього віку

ПРИНЦИПИ ОРГАНІЗАЦІЇ КОНСУЛЬТАТИВНОЇ РОБОТИ З ПИТАНЬ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗДОРОВ'Я ДІТЕЙ РАННЬОГО ВІКУ НА РІВНІ ПЕРВИННОЇ ЛАНКИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

Автор: Я.Ю.Фершал, старший викладач кафедри

Метою видання є вдосконалення професійних знань фахівців первинної ланки щодо профілактичного напрямку роботи з питань збереження здоров'я дитини раннього віку, формування серед батьків навичок «свідомого батьківства». Керівництво призначене для використання у практичній діяльності фахівців первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД): лікарів загальної практики/сімейних лікарів, педіатрів, середнього медичного персоналу, для самостійної підготовки лікарів-інтернів за зазначеною тематикою.