Кафедра очних хвороб

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН ЦИКЛІВ НА КАФЕДРІ ОЧНИХ ХВОРОБ НА 2021 Р. ТЕМАТИЧНІ ПЛАНИ ЦИКЛІВ

Шановні колеги -офтальмологи, друзі!

В той час коли  уся Країна перебуває в жорстокій війні,  наша влада звернулась до всіх українців з проханням відновити та продовжити всі види діяльності. Це також стосується подальшої освіти та продовження безперервного професійного розвитку медичних працівників. На мій погляд, це дуже правильно та своєчасно. Ми вже маємо силу, відвагу, мужність, єдність, самовідданість, але нарівні  з цим, повинні підтримувати та набувати нові навички, віртуозність та сучасні знання в своїй професії. Це ще один важливий шаг до нашої перемоги.

Кафедра очних хвороб ДЗ «Запорізької медичної академії післядипломної освіти МОЗ України» продовжує свою діяльність та пропонує Вам приєднатися до дистанційного навчання.

Розклад подальших тем навчання ви можете знайти на сторінці кафедри на сайті ДЗ «ЗМАПО МОЗ України».

Будемо разом. Слава України!!!

ДОБРИЙ ДЕНЬ! ГАРНА НОВИНА ДЛЯ ОФТАЛЬМОЛОГІВ УКРАЇНИ!

ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПРОЙТИ НАВЧАННЯ НА ТЕМАТИЧНИХ ЦИКЛАХ І ЦИКЛАХ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ НА КАФЕДРІ ОЧНИХ ХВОРОБ

ДЗ "ЗМАПО МОЗУ" БІЛЬШЕ НЕ ТРЕБА ВІДПРАВЛЯТИ КЛОПОТАННЯ. ДОСИТЬ ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

НА ВАЙБЕРЕ +380509740381(Еліна Марківна).

ЧЕКАЄМО ВАС!

Також на кафедрі  можна пройти навчання на курсах: "Спеціалізація. Офтальмологія" "Спеціалізація. Дитяча-офтальмологія", а також "Стажування. Офтальмологія. Дитяча-офтальмологія".

ТЕМАТИЧНІ ПЛАНИ ЦИКЛІВ

ТУ «Оптична когерентна томографія, Оптична когерентна томографія-ангіографія»

ТУ "Діагностичні можливості Оптичної когерентної томографії, Оптичної когерентної томографії-ангіографії в рішенні складних клінічних випадків"