Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція «Профілактика захворюваності та смертності серед дітей та підлітків, пов’язаних з ризиковою поведінкою».

21 травня 2020 року на кафедрі соціальної медицини організації і управління охороною здоров’я проходить Конференція проводиться до 50 річчя створення кафедри. Участь в конференції приймають Ректор ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України», академік НАМНУ, член кореспондент НАУ, д.мед. н., професор Никоненко Олександр Семенович, Фуштейн Іван Михайлович д.мед. н., професор, проректор з наукової роботи ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України», Лашкул Зінаїда Василівна завідувачка кафедри кафедрі соціальної медицини організації і управління охороною здоров’я. Відомі фахівці, науковці надали цікаву, корисну інформацію щодо визначеної тематики конференції.