Наказ № 55 від 18.03.2020 року "Про додаткові заходи у ДЗ "ЗМАПО МОЗ України" щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції"

znak 01

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД «ЗАПОРІЗЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

НАКАЗ

18 березня 2020  р.                                                          Запоріжжя                                            № 55

Про додаткові заходи у ДЗ «ЗМАПО МОЗ України»

щодо запобігання епідемії корона вірусної інфекції

Відповідно до ст. 29 Закону України «про захист населення від інфекційних хвороб», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення корона вірусної хвороби (COVID-19)», постанови КМУ від 16.03.2020 року № 215, Наказу МОН України від 16.03.2020 року № 406 «про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19».

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити до 03.04.2020 р. або до особливого розпорядження Кабінету Міністрів України відвідування навчальних занять усіма здобувачами післядипломної освіти.

2. Призупинити проведення особистого прийому громадян посадовими особами на період дії карантину.

3. Керівникам всіх структурних підрозділів визначити осіб, відповідальних за опрацювання кореспонденції та у термін до 12:00 годин 19.03.2020 року надати цю інформацію до канцелярії.

4. Керівникам всіх структурних підрозділів визначити перелік осіб, які можуть працювати дистанційно з урахуванням рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства соціальної політики України, забезпечивши при цьому контроль за належним результатом роботи за умов, що на робочих місцях наявні працівники для забезпечення освітнього та виробничого процесу згідно з графіком.

5. Встановити на період дії карантину для всіх структурних підрозділів академії режим роботи з 9:00 до 15:00, без перерви.

6. Завідувачам кафедр академії забезпечити виконання освітніх програм шляхом:

- застосування дистанційних навчальних технологій;

- виконання професорсько-викладацьким складом навчально-методичної, наукової, лікувально-діагностичної роботи згідно роботи кафедр та індивідуальних планів викладачів на 2020 рік.

7. Проректору з науково-педагогічної роботи з інтернами та лікувальної роботи Рязанову Д.Ю. контролювати проведення проти епідеміологічних та профілактичних заходів в академії.

8.Всім працівникам та особам, які навчаються в академії у випадку підозри на корона вірус COVID-19  або при виникненні будь-яких симптомів ОРВІ негайно повідомити проректора з науково-педагогічної роботи з інтернами та лікувальної роботи Рязанова Д.Ю.

9.Начальнику учбово-методичного відділу Козлову В.Б. здійснювати процедуру реєстрації на навчальні цикли у дистанційному режимі.

10 Забезпечити проведення робочих нарад, надання інформації працівникам структурних підрозділів за допомогою доступних засобів зв'язку та телекомунікацій.

11. Заступнику ректора з адміністративно-господарської роботи Гончару М.М. посилити дезінфекційний режим (проведення вологих прибирань, з використанням дезінфікуючих засобів в місцях спільного користування, гуртожитках).

12.Завідувачу канцелярії Рудоман І.М. забезпечити ознайомлення з цим наказом керівників структурних підрозділів шляхом електронної розсилки.

13.Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Ректор                                                                                                                              Олександр Никоненко

Наказ № 55 від 18 березня 2020 року "Про додаткові заходи у ДЗ "ЗМАПО МОЗ України" щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції"