Виставка малюнків до Міжнародного дня захисту дітей

111Шановні колеги!

1 червня - Міжнародний день захисту дітей.

Вперше день захисту дітей був проведений в 1950 році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямів своєї діяльності.

Його основною метою можна назвати нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини.

1 червня, також, у всьому світі відмічається Всесвітній день батьків, проголошений резолюцією 66/292 Генеральної Асамблеї ООН в 2012 році.

Наші діти – це наше майбутнє, наші надії та мрії! Саме від нашої уваги, любові, виховання залежить їх доля.

Ми прагнемо оточити їх увагою, любов'ю, забезпечити всі потреби, зробити їх щасливими. Радіємо їх посмішкам і першим перемогам, турбуємося про їх здоров'я. І найдорогоцінніший і зворушливий для нас подарунок - це їх творіння.

Ми запрошуємо всіх бажаючих дітей прийняти участь у віртуальній виставці малюнків на тему «Миру і добра», яка розміщується на сторінках офіційного сайту академії.

(Клікніть на малюнку для збільшення)

Герасименко Дима 10 летГерасименко Миша 3 годаГрицун Аня 6 лет

Грицун Аня 6 лет2Грицун Аня 6 лет3Майборода Наталя Роман вна 11 рок в Добро и мир

Майборода Натал я Роман вна 11 рок в Мир и доброОстапенко Аня 5 лет Остапенко Аня 5 лет1