Оцінка роботи академії

50-річний ювілей кафедри цивільного захисту та медицини катастроф ДЗ "ЗМАПО МОЗ України"

Про історію кафедри та основні її досягнення можна прочитати в статті

ЗМІ про ЗМАПО

РепортерUA медіа

29 січня, запорізькі медики склали іспит за світовими стандартами медицини. Протягом п'яти днів лікарі вчилися за програмою, заснованої на кращих світових практиках і підходах до роботи з травмою.

Так, на базі Запорізької медичної академії післядипломної освіти медики здали практичний іспит. За легендою в лабораторії акдемії стався вибух. В результаті було поранено 12 осіб. Завдання лікарів полягало в своєчасному реагуванні та наданні допомоги постраждалим.

 

Детальніше...

Інтерв'ю з ректором ДЗ "ЗМАПО МОЗ України": Трансплантація в Україні, проблеми та вирішення

Гість - Олександр Никоненко, головний трансплантолог Українии 25 января 2017

 

 

Новий порядок навчання в аспірантурі з 2016 року

Уряд затвердив Порядок підготовки здобувачів вищої освіти ступенів доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах (наукових установах).

Запроваджені зміни:

  • упорядковано прийом до вищого навчального закладу (наукової установи) здобувачів вищої освіти ступенів доктора філософії та доктора наук;
  • передбачаються вступні випробування та виконання особою відповідної освітньо-наукової програми вузу за певною спеціальністю та проведення власного наукового дослідження (іспитів на кшталт кандидатських не передбачається);
  • встановлюється, що підготовка в аспірантурі (ад'юнктурі) та докторантурі завершується захистом наукових досягнень аспіранта (ад'юнкта) або докторанта у спеціалізованій вченій раді;

    Детальніше...

Громадське обговорення Статуту ЗМАПО

Відповідно до вимог  ЗУ "Про вищу освіту" на громадське обговрення виноситься проект нової редакції Статуту ДЗ "ЗМАПО МОЗ України"

Обговорення проекту відбудеться на засідання вченої ради.

Привітання Міністра освіти і науки Лілії Гриневич з 1 вересня

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич привітала школярів, учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів, батьків, педагогів, викладачів та загалом усіх українців з Днем знань.

“Від усього серця вітаю всіх з Днем знань! Цей день дуже символічний – він нам нагадує про те, що кожен, незалежно від віку, завжди повинен і може вчитися”, - зазначила Лілія Гриневич у своєму відео привітанні.

 

Новий Порядок присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам

Nakaz MOH 13 2016МОН України своїм наказом від 14.01.2016 № 13 (Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 03 лютого 2016 р. за № 183/28313) затвердило новий Порядок присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам.

Для отримання вченого звання науковцю необхідно відповідати певним вимогам.

 

Зокрема для присвоєння звання професор викладачам ВНЗ необхідно мати:

1. Ступінь доктора наук

2. Вчене звання доцента або старшого дослідника

3. 10 років викладацького стажу

4. Навчально-методичні та наукові праці після захисту докторської дисертації, з яких не менше трьох публікацій у Scopus або Web of Science

5. Знання англійської мови на рівні В2 (сертифікат IELTS, TOEFL та ін.)

6. Навчання, стажування або досвід роботи у ВНЗ або науковій установі в країні ОЕСР*

7. Викладання державною мовою та/або мовою країни ОЕСР на високому науково-методичному рівні. 

Детальніше...