Кафедрою нервових хвороб 11.11.19.-15.11.19 р. проведено перший майстер-клас «Тромболітична терапія при ішемічному інсульті»

Кафедрою нервових хвороб 11.11.19.-15.11.19 р. проведено перший майстер-клас

«Тромболітична терапія при ішемічному інсульті»

Актуальність даного курсу зумовлена сучасною реформою охорони здоров’я населення з формуванням багатопрофільних лікарень і відділень інтенсивної терапії для лікування гострих порушень мозкового кровообігу у межах госпітальних округів, що потребує навчання та сертифікації всіх фахівців мультидисциплінарних бригад, задіяних в цьому процесі. В майстер класі прийняли участь неврологи та реаніматологи з обговоренням питань взаємодії між ними при проведенні тромболізісу. Майстер-клас пройшов на високому професійному рівня і отримав позитивні відгуки слухачів.

Більше статей...

1. К вопросу о новом законе о трансплантации органов. Интервью профессора Никоненка А.С.
  2. Закон України "Про публічні закупівлі"
  3. Антикорупційні заходи
  4. Проект постанови КМУ "Про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я"
  5. Інтерв'ю ректора ДЗ "ЗМАПО МОЗ України" для видання "Українська правда"