Оцінка роботи академії

Вибори ректора

Міністерство охорони здоров'я України
оголошує конкурс на заміщення посади
ректора Державного закладу

«Запорізька медична академія післядипломної освіти

Міністерства охорони здоров‘я України»

 

Детальніше...

50-річний ювілей кафедри цивільного захисту та медицини катастроф ДЗ "ЗМАПО МОЗ України"

Про історію кафедри та основні її досягнення можна прочитати в статті

ЗМІ про ЗМАПО

РепортерUA медіа

29 січня, запорізькі медики склали іспит за світовими стандартами медицини. Протягом п'яти днів лікарі вчилися за програмою, заснованої на кращих світових практиках і підходах до роботи з травмою.

Так, на базі Запорізької медичної академії післядипломної освіти медики здали практичний іспит. За легендою в лабораторії акдемії стався вибух. В результаті було поранено 12 осіб. Завдання лікарів полягало в своєчасному реагуванні та наданні допомоги постраждалим.

 

Детальніше...

Інтерв'ю з ректором ДЗ "ЗМАПО МОЗ України": Трансплантація в Україні, проблеми та вирішення

Гість - Олександр Никоненко, головний трансплантолог Українии 25 января 2017

 

 

Привітання Міністра освіти і науки Лілії Гриневич з 1 вересня

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич привітала школярів, учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів, батьків, педагогів, викладачів та загалом усіх українців з Днем знань.

“Від усього серця вітаю всіх з Днем знань! Цей день дуже символічний – він нам нагадує про те, що кожен, незалежно від віку, завжди повинен і може вчитися”, - зазначила Лілія Гриневич у своєму відео привітанні.

 

Новий Порядок присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам

Nakaz MOH 13 2016МОН України своїм наказом від 14.01.2016 № 13 (Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 03 лютого 2016 р. за № 183/28313) затвердило новий Порядок присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам.

Для отримання вченого звання науковцю необхідно відповідати певним вимогам.

 

Зокрема для присвоєння звання професор викладачам ВНЗ необхідно мати:

1. Ступінь доктора наук

2. Вчене звання доцента або старшого дослідника

3. 10 років викладацького стажу

4. Навчально-методичні та наукові праці після захисту докторської дисертації, з яких не менше трьох публікацій у Scopus або Web of Science

5. Знання англійської мови на рівні В2 (сертифікат IELTS, TOEFL та ін.)

6. Навчання, стажування або досвід роботи у ВНЗ або науковій установі в країні ОЕСР*

7. Викладання державною мовою та/або мовою країни ОЕСР на високому науково-методичному рівні. 

Детальніше...

До уваги лікарів невропатологів, ортопедів-травматологів, фізіотерапевтів, рефлексотерапевтів, лікарів загальної практики-сімейної медицини

2

На кафедрі нервових хвороб ДЗ «ЗМАПО МОЗ України» з 16 листопада розпочинається цикл тематичного удосконалення “Мануальна терапія в неврології (м’які методики)”. 

Мета циклу тематичного удосконалення “Мануальна терапія в неврології (м’які методики)”  -   ознайомлення з сучасним світовим напрямком мануальної терапії- міорелакскорегуючою методикою і оволодіння технікою її виконання. Термін навчання на циклі – 2 тижня.

На цикл приймаються лікарі невропатологи, ортопеди-травматологи, фізіотерапевти, рефлексотерапевти, лікарі загальної практики-сімейної медицини – кількість слухачів обмежена.

Детальніше...

Новий порядок навчання в аспірантурі з 2016 року

Уряд затвердив Порядок підготовки здобувачів вищої освіти ступенів доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах (наукових установах).

Запроваджені зміни:

  • упорядковано прийом до вищого навчального закладу (наукової установи) здобувачів вищої освіти ступенів доктора філософії та доктора наук;
  • передбачаються вступні випробування та виконання особою відповідної освітньо-наукової програми вузу за певною спеціальністю та проведення власного наукового дослідження (іспитів на кшталт кандидатських не передбачається);
  • встановлюється, що підготовка в аспірантурі (ад'юнктурі) та докторантурі завершується захистом наукових досягнень аспіранта (ад'юнкта) або докторанта у спеціалізованій вченій раді;

    Детальніше...

Громадське обговорення Статуту ЗМАПО

Відповідно до вимог  ЗУ "Про вищу освіту" на громадське обговрення виноситься проект нової редакції Статуту ДЗ "ЗМАПО МОЗ України"

Обговорення проекту відбудеться на засідання вченої ради.