Оцінка роботи академії

Актуально

У зв`язку з карантином оформлення на курси на кафедрі амбулаторної, гнійно-септичної хірургії та УЗД проводиться дистанційно!

Шановні курсанти, просимо Вас надсилати скан-копії заповнених та підписаних документів для оформлення (договір, акт, квиток слухача, особиста картка курсанта) на електронну адресу кафедри Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

 

Завідуючий кафедрою проф., д.мед.н. Савон Ігор Леонідович 0984013804

Асистент кафедри Бєлінська Вікторія Олегівна 0993236633

Інформація та анкета, щодо волонтерської діяльності

Інформація та анкета за посиланням https://bit.ly/33y107v, щодо волонтерської діяльності осіб, які мають медичну освіту відповідно до Закону України "Про Волонтерську діяльність"

Наказ № 55 від 18.03.2020 року "Про додаткові заходи у ДЗ "ЗМАПО МОЗ України" щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції"

 

znak 01

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД «ЗАПОРІЗЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

 

НАКАЗ

 

18 березня 2020  р.                                                          Запоріжжя                                            № 55

 

Про додаткові заходи у ДЗ «ЗМАПО МОЗ України»

щодо запобігання епідемії корона вірусної інфекції

 

Відповідно до ст. 29 Закону України «про захист населення від інфекційних хвороб», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення корона вірусної хвороби (COVID-19)», постанови КМУ від 16.03.2020 року № 215, Наказу МОН України від 16.03.2020 року № 406 «про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19».

 

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити до 03.04.2020 р. або до особливого розпорядження Кабінету Міністрів України відвідування навчальних занять усіма здобувачами післядипломної освіти.

2. Призупинити проведення особистого прийому громадян посадовими особами на період дії карантину.

3. Керівникам всіх структурних підрозділів визначити осіб, відповідальних за опрацювання кореспонденції та у термін до 12:00 годин 19.03.2020 року надати цю інформацію до канцелярії.

4. Керівникам всіх структурних підрозділів визначити перелік осіб, які можуть працювати дистанційно з урахуванням рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства соціальної політики України, забезпечивши при цьому контроль за належним результатом роботи за умов, що на робочих місцях наявні працівники для забезпечення освітнього та виробничого процесу згідно з графіком.

5. Встановити на період дії карантину для всіх структурних підрозділів академії режим роботи з 9:00 до 15:00, без перерви.

6. Завідувачам кафедр академії забезпечити виконання освітніх програм шляхом:

- застосування дистанційних навчальних технологій;

- виконання професорсько-викладацьким складом навчально-методичної, наукової, лікувально-діагностичної роботи згідно роботи кафедр та індивідуальних планів викладачів на 2020 рік.

7. Проректору з науково-педагогічної роботи з інтернами та лікувальної роботи Рязанову Д.Ю. контролювати проведення проти епідеміологічних та профілактичних заходів в академії.

8.Всім працівникам та особам, які навчаються в академії у випадку підозри на корона вірус COVID-19  або при виникненні будь-яких симптомів ОРВІ негайно повідомити проректора з науково-педагогічної роботи з інтернами та лікувальної роботи Рязанова Д.Ю.

9.Начальнику учбово-методичного відділу Козлову В.Б. здійснювати процедуру реєстрації на навчальні цикли у дистанційному режимі.

10 Забезпечити проведення робочих нарад, надання інформації працівникам структурних підрозділів за допомогою доступних засобів зв'язку та телекомунікацій.

11. Заступнику ректора з адміністративно-господарської роботи Гончару М.М. посилити дезінфекційний режим (проведення вологих прибирань, з використанням дезінфікуючих засобів в місцях спільного користування, гуртожитках).

12.Завідувачу канцелярії Рудоман І.М. забезпечити ознайомлення з цим наказом керівників структурних підрозділів шляхом електронної розсилки.

13.Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Ректор                                                                                                                              Олександр Никоненко

 

Наказ № 55 від 18 березня 2020 року "Про додаткові заходи у ДЗ "ЗМАПО МОЗ України" щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції"

Кафедрою нервових хвороб 11.11.19.-15.11.19 р. проведено перший майстер-клас «Тромболітична терапія при ішемічному інсульті»

Кафедрою нервових хвороб 11.11.19.-15.11.19 р. проведено перший майстер-клас

«Тромболітична терапія при ішемічному інсульті»

Актуальність даного курсу зумовлена сучасною реформою охорони здоров’я населення з формуванням багатопрофільних лікарень і відділень інтенсивної терапії для лікування гострих порушень мозкового кровообігу у межах госпітальних округів, що потребує навчання та сертифікації всіх фахівців мультидисциплінарних бригад, задіяних в цьому процесі. В майстер класі прийняли участь неврологи та реаніматологи з обговоренням питань взаємодії між ними при проведенні тромболізісу. Майстер-клас пройшов на високому професійному рівня і отримав позитивні відгуки слухачів.

 

Більше статей...

 1. Регламент підготовки та проведення засідань вченої ради ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України»
 2. Інформація щодо VI науково-практичної конференції з міжнародною участю "Нові тренди в хірургічному лікуванні ожиріння і супутніх метаболічних розладів"
 3. Заявка ДЗ "ЗМАПО МОЗ України" на проведення наукво-практичних конференцій, які проводитимуться у 2020 році
 4. 1 вересня 2019 року буде розпочато інтенсивний курс тематичного удосконаленя з майстер-класом "Тромболітична терапія при ішемічному інсульті"
 5. Нагородження ректора ДЗ "ЗМАПО МОЗ України" на церемонії "Людина року-2018"
 6. З днем Рідної мови
 7. Звіт про виконання умов контракту ректором ДЗ "ЗМАПО МОЗ України" за 2018 р.
 8. Інформація щодо курсів післядипломної освіти для медиків за фахом трансплант-координатор
 9. З Днем Cоборності України
 10. Запис програми "Тиждень підсумки" з актуальних питань трансплантології
 11. Наказ про створення та організацію роботи комісії з оцінки корупційних ризиків у ДЗ "ЗМАПО МОЗ України"
 12. К вопросу о новом законе о трансплантации органов. Интервью профессора Никоненка А.С.
 13. 17 травня святкуємо день вишиванки
 14. Звіт ректора ДЗ "ЗМАПО МОЗ України" про виконання умов контракту у 2017 році
 15. Закон України "Про публічні закупівлі"
 16. Антикорупційні заходи
 17. Наказ про проведення круглого столу Права медичних працівників і пацієнтів під час надання та отримання медичної допомоги
 18. Проект постанови КМУ "Про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я"
 19. Інтерв'ю ректора ДЗ "ЗМАПО МОЗ України" для видання "Українська правда"
 20. Результати виборів ректора ДЗ "ЗМАПО МОЗ України: