«Актуальні проблеми лікування хронічної ниркової недостатності»

18 та 19 травня 2021 буде проводитися

Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція
«Актуальні проблеми лікування хронічної ниркової недостатності»

Після успішного складання тестових завдань, за участь у конференції передбачено 10 балів до БПР та відповідний сертифікат (посилання на тестові завдання).

Ознайомитися з програмою та зареєструватися можна за наступним посиланням

посилання на сайт конференції

Атестація лікарів-інтернів

Згідно наказу по академії від 05.06.2020 № 87«Про проведення державної Атестації лікарів-інтернів із застосуванням дистанційних технологій навчання» 22.01.2021 проведена державна Атестація 28 лікарів-інтернів на 5 кафедрах по 5 спеціальностям.

Атестація проведена згідно вимог  постанови  Кабінету  Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої короновірусом», листа Міністерства освіти і науки України від 14.05.2020 №1/9-249 «Рекомендації щодо організації поточного, семестрового контролю та атестації здобувачів фахової перед вищої та вищої освіти із застосуванням дистанційних технологій навчання», постанови Міністерства охорони здоров’я України від 21.05.2020 № 24 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину в зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (СОVID-19)», наказу по академії від 12.03.2020 № 50 «Про запровадження карантину у ДЗ «ЗМАПО МОЗ України», Тимчасового Положення про проведення державної атестації лікарів-інтернів з використанням дистанційних технологій на період дії карантину спричиненого коронавірусною хворобою COVID-19, затвердженого Вченою радою академії від 04.06.2020, постанови Міністерства охорони здоров'я України від 03.09.2020 № 52 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні атестації здобувачів освіти за спеціальностями галузь знань «22 Охорона здоров'я» у період карантину в зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (СОVID-19)» та постанови  Кабінету  Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої короно вірусом SARS-CoV-2».

Дистанційний зв’язок із кафедрами академії здійснювався через засоби комунікації у вигляді відеоконференції із використанням програми «ZOOM» з аудіо- та відео фіксацією.

За результами державної Атестації 28 лікарів-інтернів отримали оцінку «відмінно»- 18, «добре» - 10. Середній бал по академії склав - 4,8.

Наказ про допуск до атестації лікарів-інтернів

2 та 3 грудня 2020 року відбудеться онлайн семінар-конференція "Сучасні аспекти медичного та медикаментозного супроводу реципієнтів ниркового трансплантата" для трансплантологів, нефрологів, сімейних лікарів, анестезіологів, акушерів, терапевтів.

З  програмою конференції можна ознайомитися тут.

Реєстрація на онлайн семінар-конференцію за цим посиланням: https://uawebinar.com/zmapo.edu.ua/

УВАГА!

Після участі у конференції будуть видаватись сертифікати. Будь ласка, під час реєстрації вводьте Ваші реальні дані без помилок!

Після реєстрації ви отримаєте електронного листа з підтвердженням та інформацією про проведення конференції."

Генеральний учасник конференції:   фармацевтична компанія “Astellas Pharma”.

Сертифікати учасників будуть направлені на відповідні електронні адреси, що зазначені при реєстрації.

Сертифікат учасника конференції дає 10  балів до портфоліо безперервної післядипломної освіти

Більше статей...

1. Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція з міжнародною участю "Сучасні підходи до діагностики та лікування хронічного тазового болю"
  2. Наказ № 146 від 31 серпня 2020 року Про організацію навчального процесу в осінньо-зимовому семестрі 2020-2021 навчального року за змішаною (аудиторно-дистанційною) формою навчання в умовах адаптивного карантину
  3. Наказ №95 від 25 червня 2020 року
  4. Закон 3671
  5. Відео-презентація «Біопсія нирки: основні патерни гломерулярного пошкодження». Никоненко Т.М.
  6. Новини кафедри!!
  7. Атестація лікарів-інтернів від 26.06.2020 року
  8. ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПРОЙТИ НАВЧАННЯ НА ТЕМАТИЧНИХ ЦИКЛАХ І ЦИКЛІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ НА КАФЕДРІ ОЧНИХ ХВОРОБ БІЛЬШЕ НЕ ТРЕБА ВІДПРАВЛЯТИ КЛОПОТАННЯ. ДОСИТЬ ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВАЙБЕРІ +380509740381. ЧЕКАЄМО ВАС В ДРУГОМУ ПІВРІЧЧІ 2020 ГОДА!
  9. ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПРОЙТИ НАВЧАННЯ НА ТЕМАТИЧНИХ ЦИКЛАХ І ЦИКЛІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ НА КАФЕДРІ ОЧНИХ ХВОРОБ БІЛЬШЕ НЕ ТРЕБА ВІДПРАВЛЯТИ КЛОПОТАННЯ. ДОСИТЬ ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВАЙБЕРІ +380509740381. ЧЕКАЄМО ВАС В ДРУГОМУ ПІВРІЧЧІ 2020 ГОДА!
  10. Журнал відвідування онлайн занять
  11. Журнал відвідувань онлайн занять
  12. Електронний журнал
  13. Журнал відвідування. Кафедра Онкології.
  14. Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція «Профілактика захворюваності та смертності серед дітей та підлітків, пов’язаних з ризиковою поведінкою».
  15. Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція «Профілактика захворюваності та смертності серед дітей та підлітків, пов’язаних з ризиковою поведінкою».
  16. Журнал відвідування онлайн занять
  17. Бланки для заповнення на реєстрацію
  18. Графік online консультацій кафедри акушерства та гінекології
  19. У зв`язку з карантином оформлення на курси на кафедрі амбулаторної, гнійно-септичної хірургії та УЗД проводиться дистанційно!
  20. Наказ № 62 від 25 березня 2020 року "Про відкликання лікарів-інтернів 1-го, 2-го та 3-го років навчання в лікувальні заклади