Кафедра нервових хвороб

Клінічні бази

Клінічними базами кафедри є обласна клінічна лікарня

На базі обласної клінічної лікарні функціонують 1 неврологічне відділення, обласний центр профілактики та лікування інсультів, 2 неврологічне відділення.

На базі першого неврологічного відділення створені:

Обласний центр діагностики та лікування розсіяного склерозу

Обласний центр діагностики та лікування хвороби Паркінсона і екcтрапірамідних розладів.

Центри працюють під керівництвом кафедри нервових хвороб на базі яких проводяться наукова, лікувальна і учбова діяльність.

Обласний центр профілактики та лікування інсультів є високотехнологічним центром з використанням в діагностиці сучасних методів комп'ютерної томографії, магнітно-резонасної томографії, ангіографії і сучасних методів лікування: тромболізису, хірургічного лікування аневризм головного мозку та оклюзійно-стенотичних уражень мозкових артерій.

На базі обласного центру профілактики та лікування інсультів проводиться наукова, лікувальна та учбова робота співробітниками кафедри нервових хвороб.

Неврологічне відділення №2 переважно займається лікування вертеброгенної патології з використанням методик мануальної терапії.

На базі неврологічного відділення №2 проводиться наукова, лікувальна та учбова робота співробітниками кафедри нервових хвороб.

В клініці нервових хвороб, яка об'єднує співробітників кафедри та співробітників відділеннь виконані науково-дослідні роботи (дисертації) з проблем хвороби Паркінсона, вертеброгенної та цереброваскулярної патології. Проводиться кафедральна науково-дослідна робота "Діагностика і лікування хвороби Паркінсoна на різних етапах її розвитку".

Клінічною базою кафедри нервових хвороб є неврологічне відділення міської багатопрофільної клінічної лікарні №9, де проводиться наукова, лікувальна та учбова робота співробітниками кафедри нервових хвороб.