Навчально-методична робота

Звіт про проведення XVІ науково-методичної конференції «Інноваційні освітні технології в післядипломному навчанні лікарів»

25 червня 2019 року у ДЗ «ЗМАПО МОЗ України» відбулася науково-методична конференція «Інноваційні освітні технології в післядипломному навчанні лікарів»

В роботі наукового заходу взяли участь науковці академії.

Метою конференції став обмін практичними і теоретичними напрацюваннями науково-педагогічних працівників ДЗ «ЗМАПО МОЗ України» в галузі інноваційної діяльності.

На конференції обговорювалися наступні питання:

1. Стратегії побудови системи охорони здоров’я в Україні.
  2. Психолого-педагогічні аспекти у підготовці лікарів.
  3. Застосування компетентністного підходу на різних етапах підготовки.
  4. Узагальнення досвіду використання комп’ютерних технологій у навчанні лікарів на кафедрах академії.
  5. Впровадження інтерактивних навчальних курсів, розроблених на базі платформи дистанційного навчання «Moodle».
  6. Досвід підвищення ефективності підготовки лікарів загальної практики - сімейної медицини.
  7. Інноваційний підхід у навчанні лікарів-інтернів.
  8. Використання інтерактивних технологій в післядипломному навчанні.
  9. Досвід застосування різних форм самостійної роботи на кафедрах академії.
  10. Організаційні та методичні аспекти педагогічного контролю при підготовці лікарів.

За результатами проведеної XVІ науково-методичної конференції «Інноваційні освітні технології в післядипломному навчанні лікарів» підготовлено збірник тез.

Програма конференції

Збірник тез доповідей конференції