Навчально-методична робота

Постійно діючий виїзний семінар з навчально-методичної роботи для викладачів академії

31 жовтня 2017 року на кафедрі педіатрії та неонатології з курсом амбулаторної педіатрії відбувся постійно діючий виїзний семінар з навчально-методичної роботи, в якому взяли участь завучі кафедр ДЗ „ЗМАПО МОЗ України”.

Метою семінару є обмін досвідом, думками між викладачами академії, обговорення питань оптимізації навчально-методичної роботи.

Цільова аудиторія: науково-педагогічні працівники ДЗ "ЗМАПО МОЗ України"

Відкрила постійно діючий семінар проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи, д.мед.н. професор Дмитрієва С.М.

Вона ознайомила присутніх з основними змінами в сучасній освіті відповідно до нового закону України «Про освіту», з актуальними питаннями компетентнісного підходу у підготовці фахівців. Цей підхід стає реалією сучасної освіти та активно реалізується в навчально-виховному процесі БПРЛ.

Завідувач кафедри педіатрії та неонатології з курсом амбулаторної педіатрії д.мед.н. професор Л.С.Овчаренко зазначив, що цьому питанню на кафедрі відводиться особлива увага. Активно впроваджуються сучасні інформаційно-комунікативні технології з використанням інтернет-ресурсів на різних етапах підготовки фахівців, заняття зорієнтовані таким чином, щоб максимально приблизити ситуацію до реальної.

Досвід навчально-методичної роботи кафедри педіатрії та неонатології з курсом амбулаторної педіатрії представила завуч кафедри к.мед.н. доцент Андрієнко Т.Г. (доповідь).

Особливу увагу було відведено використанню викладачами кафедри принципів особисто-орієнтовного та інтегрованого навчання.

В рамках семінару було проведено круглий стіл, на якому обговорювалися питання опрацювання міжнародної класифікації ІСРС-2 кафедрами ДЗ «ЗМАПО МОЗ України», представлено приклади кодування діагнозів згідно міжнародної класифікації для ПМСД. Учасники надали методичні поради та висловили свою думку з приводу цього.

Обговорено питання атестації кафедр, оформлення звітної документації. Викладачам було представлено структури річного плану та звіту зі змінами.

Постійно діючий семінар показав важливість і необхідність проведення подібних заходів з метою обміну досвідом, впровадження передових технологій у практику викладачів академії.

Фотозвіт проведення постійно діючого семінару