Навчально-методична робота

Виставка дитячих малюнків до Міжнародного дня захисту дітей

Шановні колеги! Наближається Міжнародний день захисту дітей.

Вперше день захисту дітей був проведений в 1950 році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямів своєї діяльності.

Його основною метою можна назвати нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини.

1 червня, також, у всьому світі відмічається Всесвітній день батьків, проголошений резолюцією 66/292 Генеральної Асамблеї ООН в 2012 році.

Наші діти – це наше майбутнє, наші надії та мрії! Саме від нашої уваги, любові, виховання залежить їх доля.

Ми прагнемо оточити їх увагою, любов'ю, забезпечити всі потреби, зробити їх щасливими. Радіємо їх посмішкам і першим перемогам, турбуємося про їх здоров'я. І найдорогоцінніший і зворушливий для нас подарунок - це їх творіння.

Ми запрошуємо всіх бажаючих дітей прийняти участь у віртуальній виставці малюнків на тему «Миру і добра», яка розміститься на сторінках офіційного сайту академії.

Малюнки слід надіслати у відсканованому вигляді в форматі JPG або PDF з заявкою про участь до 27 травня 2015 року на адресу методичного кабінету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заявка повинна містити наступну інформацію:

1. Прізвище та ім'я автора роботи.

2. Вік автора роботи (повних років).

Дякуємо Вам за участь та підтримку!