Навчально-методична робота

Організація навчального процесу

Організація навчального процесу на кафедрах ДЗ «ЗМАПО МОЗ України» здійснюється на підставі Закону України «Про вищу освіту», Постанов Кабінету Міністрів України, державних стандартів освіти, наказів МОЗ та МОН України, статуту академії та інших нормативних документів з вищої освіти.

Аналітичний моніторинг освітньої діяльності академії за всіма спеціальностями, з яких проводиться підготовка лікарів виконують структурні підрозділи закладу: ректорат, деканат, навчально-методичний відділ, навчально-методичний кабінет, відділ інтернатури, інформаційно-аналітичний відділ з сектором моніторингу якості освіти та відділ по роботі з іноземними фахівцями та міжнародних зв'язків.

З метою удосконалення і координації навчально-методичної роботи у ДЗ «ЗМАПО МОЗ України» працюють Вчена рада, Центральна методична рада (ЦМР) та Навчально-методична комісія (НМК) . Навчально-методичний кабінет, відповідно до своїх завдань та функцій, виконує роль постачальника ресурсів науково-методичного та інформаційного забезпечення освітнього процесу, здійснює аналіз навчально-методичних матеріалів.

Постійний зв'язок з навчально-методичним кабінетом забезпечують завучі, відповідальні за організацію та аналіз результатів підготовки лікарів. На кафедрах академії започатковані постійно-діючі семінари для завучів, на яких конструктивно обговорюються питання оптимізації навчально-методичної роботи.

Для молодих науковців, як резерву науково-педагогічного складу академії, працює «Школа молодого викладача».

Організація навчального процесу на передатестаційних циклах та спеціалізації проводиться відповідно до єдиних навчальних планів і програм, затверджених наказом МОЗ України. Цикли тематичного удосконалення розробляються науковцями кафедр академії відповідно до пріоритетів державних медичних програм.

Навчально-методичний процес в ДЗ «ЗМАПО МОЗ України» спрямований на формування професійних, гуманітарних, світоглядних та інших цінностей і вмінь медичного спеціаліста вирішувати конкретні задачі в процесі практичної діяльності.

Протягом останніх років у ДЗ «ЗМАПО МОЗ України» активно впроваджуються сучасні освітні технології та нові організаційні форми навчання (дистанційна освіта, майстер-класи, зокрема, з використанням телекомунікаційних технологій, семінари-тренінги, постійно діючі проблемні семінари тощо). За підсумками науково-педагогічної роботи кафедр організовуються щорічні конференції.

Документи з організації навчального процесу у ДЗ "ЗМАПО МОЗ України"

Контактна інформація:

Проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи

д.мед.н. професор Дмитрієва Світлана Миколаївна

Навчально-методичний кабінет