Оцінка роботи академії

Актуально

Навчальна робота

Навчальна робота на курсі психіатрії розподіляється на два напрямки: викладання для лікарів-психіатрів та лікарів-інтернів / слухачів циклів первинної спеціалізації за фахом загальна практика – сімейна медицина.       

Для лікарів психіатрів викладаються: планові цикли тематичного удосконалення з різних аспектів психіатрії (див. таблицю) та стажування, позапланові цикли первинної спеціалізації та стажування з психіатрії.

Для лікарів-інтернів та слухачів циклів первинної спеціалізації за фахом загальна практика – сімейна медицина викладаються розділи неврології та психіатрії.

Крім того, на курсі проводяться наступні позапланові цикли тематичного удосконалення тривалістю 1 тиждень (при наборі групи не менше 6-ти осіб):

  • «Актуальні питання сучасної психофармакотерапії: в фокусі атипові антипсихотики»
  • «Алгоритми діагностики та лікування основних тривожних розладів»
  • «Алгоритми діагностики та лікування нейрокогнітивних розладів» 
  • «Сучасні аспекти діагностики та лікування депресивних розладів»

Для бажаючих пройти цикл ТУ або спеціалізації з психіатрії звертатись до асистента курсу Троян Олександри Сергіївни за телефоном +380673287519 (можна написати у Viber). Якщо відсутній необхідний навчальний цикл у наведеному вище календарному плані, можливе його проходження на контрактній основі (при наборі групи не менше 6-ти осіб).