Конкурс на заміщення посад 19.01.2018 р.

ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України» оголошує конкурс на заміщення посад:

- професора кафедри акушерства та гінекології (до конкурсу допускаються особи, які мають ступінь доктора медичних наук і вчене звання професора);

- доцента кафедри нервових хвороб (до конкурсу допускаються особи, які мають ступінь кандидата медичних наук і вчене звання доцента);

- доцента кафедри терапії, фізіотерапії, курортології і профпатології (до конкурсу допускаються особи, які мають ступінь кандидата медичних наук і вчене звання доцента).

Заяви та всі необхідні документи подавати до відділу кадрів ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України».

Строк подання заяв та документів на конкурс становить 1 місяць з першого дня оприлюднення конкурсу на web-сайті академії. Телефон для довідок 289-80-83 (відділ кадрів).