Конкурс на заміщення посад 10.08.2017 р.

10.08.2017 р.

ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України» оголошує конкурс на заміщення посад:

- завідувача кафедри хірургічної та терапевтичної стоматології (до конкурсу допускаються особи, які мають наукову ступінь доктора медичних наук і вчене звання професора);

- завідувача кафедри урології (до конкурсу допускаються особи, які мають наукову ступінь доктора медичних наук і вчене звання професора);

- доцента кафедри кардіології (до конкурсу допускаються особи, які мають наукову ступінь кандидата медичних наук і вчене звання доцента).

Строк подання заяв та документів на конкурс становить 1 місяць з першого дня оприлюднення на сайті академії. Заяви та всі необхідні документи подавати до відділу кадрів ДЗ «ЗМАПО МОЗ України».

Телефон для довідок 289-80-83 (відділ кадрів).