Кафедра медицини катастроф

Навчальна робота кафедри

Щорічно кафедра проводіть всі виді  навчальних занять на 5 циклах ТУ:

-         4 циклів  тривалістю 1,5 мес. (236 уч. годин) кожний;

-         1 цикл тривалістю 1 мес. (156 уч. годин)

Кафедра є суміжною  і проводить заняття з слухачами суміжних кафедр ЗМАПО циклів ПАЦ, ТУ, спеціалізації та лікарями - інтернами першого року навчання. Тривалість занять для  цих контингентів складає 7 годин, циклів спеціалізації – 14 годин.

Для оптимізації учбового процесу на кафедрі використовується  комплексний підхід зі сполученням традиційних фірм навчання й сучасних технологій, спрямованих на підвищення якості підготовки лікарів. На всі види аудиторних занять є ілюстративний матеріал: таблиці, мультимедійна презентація, учбові фільми. Кафедра має відеотеку з 28  навчальних фільмів з тематики природних та техногенних катастроф (тематика додаєтся). Перегляд фільмів завершується аналізом переглянутого матеріалу та аналітичними висновками. Ми вважаємо таку форму навчання важливою для  максимального засвоєння теоретичного матеріалу та стимулювання інтересу слухачів до дисципліни «Медицина катастроф».