Перелік документів для вступу в інтернатуру

ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України»

Прийом документів проводиться з 01 липня поточного року:

Для зарахування до інтернатури лікар-інтерн надає оригінали документів та їх копії:

1.         Копія диплому.

2.         Копія додатку до диплому (самостійно вирахувати середній бал).

3.         Копія сертифікату КРОК – 1.

4.         Копія сертифікату КРОК – 2.

5.         Копія ідентифікаційного коду.

6.         Копія паспорту (1, 2, 11 стор.).

7.         4 фото (3×4).

Додатково для випускників, які навчалися на бюджеті:

1.    Наказ обласних Департаментів охорони здоров’я про зарахування до інтернатури (з призначенням керівника заочної бази та місця працевлаштування).

Додатково для випускників, які навчалися на контрактній формі:

1.         Копія договору з ВНЗ про контрактну форму навчання.

2.         Копія довідки з деканату про закінчення навчання.

3.         Гарантійний лист з клінічної бази (заочна частина навчання), при умові вступу до академії на очну форму навчання.

4.         Трудова книжка (якщо розпочата трудова діяльність і в ній є запис).

Перелік документів необхідний при оформленні на кафедру

(очна частина навчання):

1.         Копія диплому.

2.         Квиток лікаря-інтерна (видає відділ інтернатури).

3.         Залікова книжка лікаря-інтерна (видає відділ інтернатури).

Для поселення до гуртожитку:

1.         Довідка про флюорографічне обстеження.

2.         Квиток лікаря-інтерна.

3.         Паспорт з відміткою про виписку з місця постійної реєстрації, якщо термін проживання у гуртожитку більше 6 місяців.

Перелік документів, які веде лікар-інтерн під час навчання в інтернатурі:

1.         Індивідуальний план підготовки лікаря-інтерна.

2.         Щоденник обліку роботи лікаря-інтерна, з щотижневим підписом куратора.

3.         Реферати.

4.         Залікова книжка (з відмітками суміжних дисциплін, очної та заочної форми навчання).

Порядок проходження інтернатури

Завершальною формою підготовки випускників медичних вищих навчальних закладів (ВНЗ) є інтернатура, після позитивної здачі ліцензованого інтегрованого екзамену Крок – 3 та державної атестації присвоюється кваліфікація «лікар (провізор) - спеціаліст» з певного фаху та видається сертифікат установленого зразку. Без наявності сертифіката фахівець не має права самостійно працювати на лікарських (провізорських) посадах.

Порядок проходження інтернатури визначається Наказом МОЗ України від 19.09.1996 № 291 «Про затвердження Положення про спеціалізацію (інтернатуру) випускників вищих медичних і фармацевтичних закладів освіти III-IV рівня акредитації медичних факультетів університетів».

Підставою для зарахування до інтернатури:

- на бюджетній формі навчання є наказ ДОЗ Запорізької обласної державної адміністрації (при наявності документів про вступ до інтернатури);

- на контрактній формі навчання є трьохстороння угода (між інтерном, закладом післядипломної освіти та базою стажування).

Навчання в інтернатурі розпочинається 1 серпня поточного року.

Очна та заочна частина інтернатури проходять згідно навчального плану та програми циклу спеціалізації (інтернатури) для випускників ВНЗ.

Інтернатура проводиться в очно-заочній формі за етапами:

-           очна частина - навчання на кафедрах системи післядипломної медичної підготовки;

-         заочна частина - стажування на клінічних базах.