Кафедра сімейної медицини з курсами дерматовенерології та психіатрії

Співробітники кафедри загальної практики - сімейної медицини

Общая сотрудники

Завідувач кафедри -

заслужений діяч науки і техніки України, д.мед.н., професор Кошля Володимир Іванович

Koshlya

Лаборант: Єгорова Нела Михайлівна

P60204-102608

Науковий напрямок кафедри

Серцева недостатність, артеріальна гіпертензія, ішемічна хвороба серця та судинні

дистонії.

Досягнення кафедри

За час роботи співробітниками кафедри загальної практики - сімейної медицини опубліковано біля 500 наукових статтей та тез, ряд методичних рекомендацій та посібників.

Пос 1  Пос 2 Пос 3 Пос 4 Пос 5

Науково-практичні конференції

Кафедра приймає участь у роботі Всеукраїнської асоціації сімейної медицини, у роботі Національних та міжнародних конгресів по кардіології, ревматології, психіатрії, дерматове-нерології, організує роботу "Асоціації сімейної медицини Запорізької області".

Завідувач кафедри д.мед.н., проф.  Кошля В.І. є членом ряду міжнародних академій, Президентом міжнародної академії сімейної медицини, нетрадиційних та природніх методів лікування, Головою асоціації сімейної медицини Запорізької області, а співробітники кафедри - її членами. У межах діяльності асоціації колектив кафедри організовує проведення науково-практичних конференцій для лікарів загальної практики/сімейної медицини.

В рамках роботи ДЗ ЗМАПО спільно з "Асоціацією сімейної медицини Запорізької області" та «Міжнародною академією сімейної медицини, нетрадиційних та природніх методів лікування» 2 рази на рік проводяться науково-практичні конференції по актуальних питання сімейної медицини.

За період роботи «Асоціації сімейної медицини Запорізької області» проведено 16 науково-практичних конференцій.

Diyalnist

Diyalnist_1

Diyalnist_2

Diyalnist_3

Diyalnist_4

Diyalnist_5

Diyalnist_6 Diyalnist_7

Під керівництвом д.мед.н., проф. В.І. Кошлі виконано 14 кандидатских дисертацій, затверджених ВАК України, проводиться виконання наукових робіт по 2 кандидатським дисертаціям.