Оцінка роботи академії

Актуально

Історична довідка

Бібліотеку Запорізької медичної академії післядипломної освіти було засновано у 1927 році. Основою бібліотечного фонду були книги Єврейської лікарні (третя Одеська лікарня), в кількості 4000 примірників. Гордістю бібліотеки є фонд рідкісних видань медичні  ХYIII-ХIХ століть, який налічує понад 1000 примірників.

 

  На початок Великої Вітчизняної війни книжковий фонд налічував біля 68000 одиниць. За часів гітлерівської окупації бібліотеку було знищено. В 1944 році, після відновлення функціонування інституту, вдалося зберегти лише 5000 примірників видань.

   На допомогу поповнення бібліотечного фонду були передані медичні видання з московських медичних закладів.

   Після переїзду інституту до м. Запоріжжя почався новий етап діяльності бібліотеки.

   Сьогодні багатогалузевим фондом бібліотеки, який складає понад 100 тис. видань користуються близько п’яти з половиною тисяч читачів щорічно. Категорії читачів різноманітні: професорсько-викладацький склад, лікарі-слухачі, інтерни, аспіранти, магістри, клінічні ординатори та ін..

Сучасний етап розвитку бібліотеки у відповідності до впровадження Болонської системи навчання характеризується зміною основних пріоритетів її діяльності. До послуг читачів є електронний каталог (розпочато у 2007 році), електронна бібліотека, Інтернет, Wi-fi.