Співробітники кафедри анестезіології та інтенсивної терапії

sotrudniki_anestezВикладацький склад кафедри приймає активну участь в лікувально-діагностичній роботі відділень анестезіології, відділень анестезіології з ліжками ІТ клінічних лікарень міста і області. Організаційно-методичні заходи включають роботу і допомогу по впровадженню сучасних методів знеболення і інтенсивної терапії.

Лікувально-консультативна робота складається з планових обходів і консультацій завідуючого кафедрою і співробітників в базових підрозділах міста і області. Кафедра проводить підвищення кваліфікації лікарів анестезіологів – проходження циклів тематичного удосконалення і циклів ПАЦ, активно бере участь в проведенні клінічних конференцій, засідань обласної асоціації анестезіологів, підготовці  кадрів через інтернатуру, клінічну ординатуру і аспірантуру.

Під керівництвом кафедри в лікувальних установах міста і області впроваджуються нові методи знеболення і лікування.

Співробітники кафедри анестезіології та ІТ:

Gricenko

Завідувач кафедри - д.мед.наук., проф. Гриценко Сергій Миколайович

sotrudniki_anestez

Викладачі кафедри:

д.мед.н., проф. Гриценко С.М.

к.мед.н., доцент Семенова Т.О.

к.мед.н., доцент Корогод С.М.

к.мед.н., доцент Андрєєв С.І.

асистент Собокар В.О.

Лаборанти кафедри:

laborant_sherbina

Щербіна Олександріна Валеріївна

Laborant_karnauh

Карнаух Галина Михайлівна

Коло наукових інтересів співробітників кафедри:

Semenova

к.мед.н., доцент Семенова Тетяна Олександрівна

Антиноцицептивне знеболення і гомеостазозабезпечуюча інтенсивна терапія при онкологічних захворюваннях, знеболення в акушерстві, проблема хронічного болю у інкурабельних онкохворих.

Kogorod

к.мед.н., доцент Корогод Сергій Миколайович

Інтенсивна терапія сепсису, інфекційних захворювань і гострих порушень мозкового кровообігу.

Andreev

к.мед.н., доцент Андрєєв Сергій Ілліч

Гомеостазозабезпечуюча інтенсивна терапія ендокринних захворювань, регіонарна анестезія, антиноцицептивна електроанестезія при захворюваннях і пошкодженні головного і спинного мозку, програмована ІТ.

Sobocar

асистент Собокар Віталій Олексійович

Загальне знеболення при кардіо-хірургічніх операціях, інгаляційна анестезія.

Наукові спрямування кафедри

№  Тема Керівник Терміни
1 Оптимізація анестезії та періопераційної інтенсивної терапії при велиуих оперативних втручаннях Зав. каф., д.мед.наук., проф. Гриценко С.М. 2014-2018
2   Розробка і оптимізація методів анестезії і знеболення при операціях на серці.    Зав. каф., д.мед.наук., проф. Гриценко С.М.  2009-2013 рр.
3   Оптимізація методів ІТ при декомпенсивному цукровому діабеті.    к.мед.н. доцент
Андрєєв С.І.

4   Розробка концепції анестезії та ІТ в трансплантології.    Зав. каф., д.мед.наук., проф. Гриценко С.М.

Досягнення

Співробітниками кафедри опубліковано: 650 наукових робіт; 15 авторських свідоцтв.

За час існування кафедри захищено: 4 докторських дисертації; 20 кандидатських дисертацій; готуються до захисту 3 кандидатських дисертацій. (pdfСписок захищених дисертацій)

Видано 29 монографій з актуальних питань анестезіології та ІТ.