Оцінка роботи академії

Актуально

Кафедра амбулаторної, гнійно-септичної хірургії та ультразвукової діагностики

Інформація про кафедру

Під керівництвом професора Шаповала Сергія Дмитровича в 2004 році засновано курс гнійно-септичної хірургії, а з 2012 року кафедру амбулаторної, гнійно-септичної хірургії та ультразвукової діагностики, у складі факультету сімейної медицини ДЗ «ЗМАПО МОЗ України». З 2016 завідувач кафедри професор, д.мед.н. Савон Ігор Леонідович. Професор Шаповал С.Д., на посаді першого проректора академії, продовжує допомагати своїм учням виконувати лікувальну та педагогічну роботу на високопрофесійному рівні.

Клінічними базами кафедри є 2 хірургічне відділення (міський гнійно-септичний центр з ліжками діабетичної стопи) КНП Міська лікарня № 3 м. Запоріжжя, КНП Обласний медичний центр серцево-судинних захворювань Запорізької обласної ради, багатопрофільна лікарня Вітацентр, медико-діагностичний центр Консиліум.

Основними напрямками науково – практичної діяльності кафедри є впровадження технологій діагностики та лікування за допомогою УЗД (гепато-біліарна система, гінекологія, ендокринологія і т.д.), діагностика та лікування хворих з гнійною патологією та сепсисом, впровадження повного комплексу допомоги хворим на синдром діабетичної стопи (хворі на цукровий діабет), лікування хворих із артеріальною та венозною периферичною недостатністю (атеросклероз, варикозна хвороба), амбулаторно-поліклінічна хірургія.