Кафедра стоматології

Шановні колеги вас вітає сторінка кафедри ХІРУРГІЧНОЇ ТА ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ

Навчання

На кафедрі хірургічної та терапевтичної стоматології ДЗ «ЗМАПО МОЗ України» проводиться післядипломна підготовка лікарів на циклах інтернатури, спеціалізації, тематичного удосконалення.

Комплектування циклів здійснюється за заявами обласних та міських управлінь охорони здоров'я, та клопотаннями керівників медичних установ різних форм власності.

Лікарі, що працюють поза системою закладів МОЗ України, зараховуються на навчання за угодою на умовах позабюджетних платних послуг.

Порядок зарахування в інтернатуру регламентовано наказом МОЗ України від 19.09.1996 р. № 291 "Про затвердження Положення про спеціалізацію (інтернатуру) випускників вищих медичних і фармацевтичних закладів освіти III-IV рівня акредитації " та від 28.04.2004 р. № 220 " Про затвердження Переліку спеціальностей та строки навчання в інтернатурі випускників медичних і фармацевтичних навчальних закладів, медичних факультетів університетів ". Після закінчення інтернатури присвоюється звання лікаря-спеціаліста з певної спеціальності і видається сертифікат встановленого зразку.

Післядипломна підготовка лікарів регламентована наказом МОЗ України від 22.07.1993р. № 166 «Про подальше удосконалення післядипломної підготовки лікарів (провізорів)»; від 17.03.1993 р. № 48 «Про порядок направлення на стажування лікарів і їх наступного допуску до лікарської діяльності» ; від 19.12.1997р. № 359 «Про подальше удосконалення атестації лікарів», від 07.12.1998 р. № 346 «Про затвердження Переліку назв циклів спеціалізації та вдосконалення лікарів і провізорів у вищих закладах післядипломної освіти» ; від 12.08.2009 р. № 588 «Про атестацію професіоналів з вищою немедичною освітою, які працюють в системі охорони здоров'я»; від 07.07.2009 р. № 484 «Про затвердження Змін до Положення про проведення іспитів на передатестаційних циклах».

Спеціалізація проводиться після закінчення загальної інтернатури по стоматології.

Тематичне удосконалення передбачає підвищення кваліфікації лікарів з окремих розділів відповідної спеціальності та є обов'язковим видом підвищення кваліфікації, яке проводиться не менше одного разу в рік на присвоєння або підтвердження кваліфікаційної категорії (на протязі п'яти років). Після закінчення тематичного циклу видається посвідчення встановленого зразку.

При оформленні лікарів на цикли спеціалізації та удосконалення необхідно мати слідуючи документи:

1) путівку завірену підписом керівника і печаткою органу охорони здоров'я:

2) диплом про вищу освіту, або його нотаріально завірену копію;

3) сертифікат про закінчення інтернатури чи циклу спеціалізації;

4) посвідчення про підвищення кваліфікації та про присвоєннякваліфікаційної категорії;

5) посвідчення про відрядження;

6) паспорт.

7) довідку про кількість набраних балів за останні п'ять років, завірену підписом керівника і печаткою органу охорони здоров'я.

Порядок зарахування лікарів-курсантів.

1.Прибувши до м. Запоріжжя, лікар може відразу поселитись в гуртожиток за адресою, яка вказана в путівці. Підставою для цього є путівка, завірена підписом керівника та печаткою медичного закладу.

2.Кожний лікар-курсант повинен зареєструватись в учбовому відділі академії і одержати квиток слухача. Адреса академії також вказана в путівці.

Дистанційна форма навчання слухачів.

ФІЗИЧНІ ПРИВАТНІ ОСОБИ ЗАПОВНЮЮТЬ ДОГОВІР В ОДНОМУ ЕКЗЕМПЛЯРІ ТА ПЕРЕДАЮТЬ З УСІМА ДОКУМЕНТАМИ ДО УЧБОВОГО ВІДДІЛУ. РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК ВКАЗАНИЙ В ДОГОВОРІ, ПЛАТИТИ В БУДЬ-ЯКОМУ БАНКУ УКРАЇНИ.

ЛІКАРЯМ, ЯКИМ БУДУТЬ ОПЛАЧУВАТИ КУРСИ ЛІКАРНІ (ОРГАНІЗАЦІЇ, КЛІНІКИ) ЗАПОВНИТИ 2 ЕКЗЕМПЛЯРА ДОГОВОРА ТА 2 ЕКЗЕМПЛЯРА АКТА. НАДІСЛАТИ В АКАДЕМІЮ ДЛЯ ПІДПИСАННЯ, А ПОТІМ ЗАБРАТИ 1 ЕКЗЕМПЛЯР СОБІ.

EMAIL ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ:

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО КАФЕДРУ ХІРУРГІЧНОЇ та ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ

- Кафедра хірургічної та терапевтичної стоматології розташована

в адміністративному корпусі ДЗ "ЗМАПО МОЗ України" 2 поверх, кім.

Ареса: м. Запоріжжя,бул. Вінтера 20 (Дніпровський район).

Додаткові бази:

- Многопрофільна лікарня "Вітацентр" 4 поверх Адреса: м. Запоріжжя, вул Сєдова 3.

- Стоматологічна поліклініка №3. Адреса: м. Запоріжжя, бульвар Вінтера 22, тел. (061) 279-15-00

- Стоматологічна поліклініка №7. Адреса: м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 40

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Співробітники кафедри хірургічної та терапевтичної стоматології