Оцінка роботи академії

Актуально

Бланки для заповнення на реєстрацію

ЗАПОВНЮВАТИ ОСОБИСТУ КАРТКУ ТА АНКЕТУ ЛІКАРЯ-СЛУХАЧА РОЗБІРЛИВО, ОБОВ'ЯЗКОВО НА УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ ВСІ ГРАФИ ТА ОБОВ'ЯЗКОВО НАДСИЛАТИ НАМ! 

МІСЦЕВІ ЛІКАРІ ПРИНОСЯТЬ ДО НАС ЗАПОВНЕНІ БЛАНКИ ТА КОПІЇ ДОКУМЕНТІВ (ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ВКАЗАНО НА ЗВОРОТНІЙ СТОРОНІ ПУТІВКИ) В ФАЙЛІ ТА ЗАЛИШАЮТЬ У ЧЕРГОВОГО В АКАДЕМІЇ.

 

ОБОВ'ЯЗКОВО ЗАЛИШАЙТЕ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ ТА АДРЕСУ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ!!!

 

ІНОГОРОДНІ ЛІКАРІ ВИСИЛАЮТЬ ВСІ ДОКУМЕНТИ НОВОЮ ПОШТОЮ, НА АДРЕСУ: МІСТО ЗАПОРІЖЖЯ, БУЛЬВАР ВІНТЕРА 20, ДЛЯ УЧБОВОГО ВІДДІЛУ!

 

Наказ про затвердження типової форми договорів про навчання у закладі вищої освіти Державний заклад "Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України" № 100 від 25 серпня 2022 р.

Договір про надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації (курси удосконалення) між закладом вищої освіти та фізичною (юридичною) особою

Договір про надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації (курси удосконалення) між закладом вищої освіти та фізичною (юридичною) особою (WORD)

ЗАЯВА НА ЩОМІСЯЧНУ ОПЛАТУ

Акт здачі-приймання послуг до договору про надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації (курси удосконалення) між закладом вищої освіти та фізичною (юридичною) особою

Особиста картка лікаря слухача 

 

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ЦИКЛУ ТУ ПОТРІБНО ЗАПОВНЮВАТИ ОСОБИСТУ КАРТКУ СЛУХАЧА ТА АНКЕТУ, ДОДАТИ КОПІЇ ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВКАЗАНІ НА ПУТІВЦІ

 

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ЦИКЛУ СТАЖУВАННЯ ПОТРІБНО ЗАПОВНЮВАТИ ОСОБИСТУ КАРТКУ СЛУХАЧА ТА АНКЕТУ, АТЕСТАЦІЙНИЙ ЛИСТОК ТА ЗАЯВУ.

 

 

ФІЗИЧНІ ТА ЮРИДИЧНІ ОСОБИ ЗАПОВНЮЮТЬ  ДВА ДОГОВОРА, ДВА АКТА ВИПОВНЕНИХ РОБІТ  ТА ПЕРЕДАЮТЬ З УСІМА ДОКУМЕНТАМИ ДО УЧБОВОГО ВІДДІЛУ. РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК ВКАЗАНИЙ В ДОГОВОРІ, ПЛАТИТИ В БУДЬ-ЯКОМУ БАНКУ УКРАЇНИ.

 

 

ОПЛАТА ЗА 1 МІСЯЦЬ: 

ХІРУРГІЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 6800 ГРН.

ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 6500 ГРН.

УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА - 6800 ГРН.

Організація охорони здоров'я - 5200 ГРН.

 

ОПЛАТА ЗА  0,5 МІСЯЦІВ:

ХІРУРГІЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 3250 ГРН.

ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 3110 ГРН.

Організація охорони здоров'я - 2486 ГРН.

 

ОПЛАТА ЗА  0,25 МІСЯЦІВ:

ХІРУРГІЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 1625 ГРН.

ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 1555ГРН.