Оцінка роботи академії

Актуально

Бланки для заповнення на реєстрацію

ЗАПОВНЮВАТИ ОСОБИСТУ КАРТКУ ТА АНКЕТУ ЛІКАРЯ-СЛУХАЧА РОЗБІРЛИВО, ОБОВ'ЯЗКОВО НА УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ ВСІ ГРАФИ ТА ОБОВ'ЯЗКОВО НАДСИЛАТИ НАМ! 

МІСЦЕВІ ЛІКАРІ ПРИНОСЯТЬ ДО НАС ЗАПОВНЕНІ БЛАНКИ ТА КОПІЇ ДОКУМЕНТІВ (ПЕРЕЛІК ДОКУМНТІВ ВКАЗАНО НА ЗВОРОТНІЙ СТОРОНІ ПУТІВКИ) В ФАЙЛІ ТА ЗАЛИШАЮТЬ У ЧЕРГОВОГО В АКАДЕМІЇ.

 

ОБОВ'ЯЗКОВО ЗАЛИШАЙТЕ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ ТА АДРЕСУ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ!!!

 

ІНОГОРОДНІ ЛІКАРІ ВИСИЛАЮТЬ ВСІ ДОКУМЕНТИ НОВОЮ ПОШТОЮ, НА АДРЕСУ: МІСТО ЗАПОРІЖЖЯ, БУЛЬВАР ВІНТЕРА 20, ДЛЯ УЧБОВОГО ВІДДІЛУ!

 

Договір та акт

Зразок договору для приватних осіб

Особиста картка лікаря слухача

Особиста картка лікаря-слухача (Електронна)

Атестаційний листок СТАЖУВАННЯ

Атестаційний листок СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

 

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ЦИКЛУ ТУ ПОТРІБНО ЗАПОВНЮВАТИ ОСОБИСТУ КАРТКУ СЛУХАЧА ТА АНКЕТУ, ДОДАТИ КОПІЇ ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВКАЗАНІ НА ПУТІВЦІ

 

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ЦИКЛУ СТАЖУВАННЯ ПОТРІБНО ЗАПОВНЮВАТИ ОСОБИСТУ КАРТКУ СЛУХАЧА ТА АНКЕТУ, АТЕСТАЦІЙНИЙ ЛИСТОК ТА ЗАЯВУ.

 

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ЦИКЛУ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ ПОТРІБНО ЗАПОВНЮВАТИ ОСОБИСТУ КАРТКУ СЛУХАЧА ТА АНКЕТУ, АТЕСТАЦІЙНИЙ ЛИСТОК ТА ЗАЯВУ.

 

ФІЗИЧНІ ПРИВАТНІ ОСОБИ ЗАПОВНЮЮТЬ ДОГОВІР В ОДНОМУ ЕКЗЕМПЛЯРІ ТА ПЕРЕДАЮТЬ З УСІМА ДОКУМЕНТАМИ ДО УЧБОВОГО ВІДДІЛУ. РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК ВКАЗАНИЙ В ДОГОВОРІ, ПЛАТИТИ В БУДЬ-ЯКОМУ БАНКУ УКРАЇНИ.

 

ЛІКАРЯМ, ЯКИМ БУДУТЬ ОПЛАЧУВАТИ КУРСИ ЛІКАРНІ (ОРГАНІЗАЦІЇ, КЛІНІКИ) ЗАПОВНИТИ 2 ЕКЗЕМПЛЯРА ДОГОВОРА ТА 2 ЕКЗЕМПЛЯРА АКТА. НАДІСЛАТИ В АКАДЕМІЮ ДЛЯ ПІДПИСАННЯ, А ПОТІМ ЗАБРАТИ 1 ЕКЗЕМПЛЯР СОБІ.

 

ОПЛАТА ЗА 1 МІСЯЦЬ: 

ХІРУРГІЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 5600 ГРН.

ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 5100 ГРН.

УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА - 5600 ГРН.

 

ОПЛАТА ЗА  0,5 МІСЯЦІВ:

ХІРУРГІЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 2800 ГРН.

ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 2550 ГРН.

 

ОПЛАТА ЗА  0,25 МІСЯЦІВ:

ХІРУРГІЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 1400 ГРН.

ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 1275 ГРН.

Навчання в ДЗ "ЗМАПО МОЗ України"

В ЗМАПО проводяться всі види післядипломної підготовки та безперервного професійного розвитку лікарів – спеціалізація, інтернатура, передатестаційне і тематичне удосконалення; клінічна ординатура, магістратура, аспірантура.

Комплектування циклів здійснюється за заявами обласних та міських управлінь охорони здоров’я, інших відомчих органів управління медичною службою, керівників медичних установ різних форм власності.

Лікарі, що працюють поза системою закладів МОЗ України, зараховуються на навчання за угодою на умовах позабюджетних платних послуг.

Навчальний план 2020  (pdf)

ОРІЄНТОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН НА 2021 РІК

 

Путівки на навчання: Для лікарів, що працюють в державних, комунальних та приватних закладах, путівки на навчання видаються на підставі клопотання закладу ОЗ docклопотання.doc.

Для лікарів приватних підприємств на підставі індивідуальних заяв (docзаява на Спец., docзаява Стажування, docзаява на видачу дубліката.

Клопотання чи заяви на отримання путівок на навчання надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

239-73-99 -телефон канцелярії

279-16-54 телефон учбового відділу

Детальніше...

ДЗ «ЗМАПО МОЗ України» інформує, що з червня 2021 року розпочинається проведення фахових школ (що відповідає тематичному навчанню згідно з пунктом 2.7 Критеріїв нарахування балів БПР за наказом МОЗ України від 19.01.2021 р. №74)

ДЗ «ЗМАПО МОЗ України» інформує, що з червня 2021 року розпочинається проведення фахових школ (що відповідає тематичному навчанню згідно з пунктом 2.7 Критеріїв нарахування балів БПР за наказом МОЗ України від 19.01.2021 р. №74) тривалістю від 2х днів з наступним отриманням учасником 20 балів БПР.

 

Представлені наступні тематики:

1. "Тромболітична терапія при ішемічному інсульті"

Коротка анотація фахової школи

2. "Пухлинні захворювання передміхурової залози"

Каоротка анотація фахової школи

3. "Цукровий діабет 2-го типу: напрямки ранньої діагностики та лікування, моніторінг стану пацієнтів і попередження ускладнень"

Коротка анотація фахової школи

4. "Гемороїдальна хвороба. Діагностика та сучасні оперативні (мініінвазивні) техніки лікування"

Коротка анотація фахової школи

5. "Малоінвазивні біліарні втручання при раку підшлункової залози, ускладненому механічною жовтяницею"

Коротка анотація фахової школи

6. "Хронічні захворювання ЛОР органів, як проблема міждисциплінарного рівня"

Коротка анотація фахової школи

7. «Актуальні питання дитячої імунології та вакцинопрофілактики»

Коротка анотація фахової школи фахової школи

8. «Вибрані питання дитячої ендокринології»

Коротка анотація фахової школи

 

Більш детальну інформацію про реєстрацію на фахові школи уточнюйте у співробітників кафедр (контактна інформація присутня в розділі «навчання» за посиланням «Відповідальні за видачу путівок»