Оцінка роботи академії

Актуально

Навчання в ДЗ "ЗМАПО МОЗ України"

В ЗМАПО проводяться всі види післядипломної підготовки та безперервного професійного розвитку лікарів – спеціалізація, інтернатура, передатестаційне і тематичне удосконалення; клінічна ординатура, магістратура, аспірантура.

Комплектування циклів здійснюється за заявами обласних та міських управлінь охорони здоров’я, інших відомчих органів управління медичною службою, керівників медичних установ різних форм власності.

Лікарі, що працюють поза системою закладів МОЗ України, зараховуються на навчання за угодою на умовах позабюджетних платних послуг. 

 

Календарний план на 2023 рік

 

Путівки на навчання: Для лікарів, що працюють в державних, комунальних та приватних закладах, путівки на навчання видаються на підставі клопотання закладу ОЗ docклопотання.doc.

Для лікарів приватних підприємств на підставі індивідуальних заяв (docзаява на спеціалізацію, docзаява Стажування, docзаява на видачу дубліката, doc Архівна довідка, РЕКВІЗИТИ

Клопотання чи заяви на отримання путівок на навчання надсилати на електронну адресу відділу канцелярії  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

239-73-99 - телефон канцелярії

279-16-54; 239-95-77 - телефон навчально-методичного відділу 

 

Детальніше...

Бланки для заповнення на реєстрацію

ЗАПОВНЮВАТИ ОСОБИСТУ КАРТКУ ТА АНКЕТУ ЛІКАРЯ-СЛУХАЧА РОЗБІРЛИВО, ОБОВ'ЯЗКОВО НА УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ ВСІ ГРАФИ ТА ОБОВ'ЯЗКОВО НАДСИЛАТИ НАМ! 

МІСЦЕВІ ЛІКАРІ ПРИНОСЯТЬ ДО НАС ЗАПОВНЕНІ БЛАНКИ ТА КОПІЇ ДОКУМЕНТІВ (ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ВКАЗАНО НА ЗВОРОТНІЙ СТОРОНІ ПУТІВКИ) В ФАЙЛІ ТА ЗАЛИШАЮТЬ У ЧЕРГОВОГО В АКАДЕМІЇ.

 

ОБОВ'ЯЗКОВО ЗАЛИШАЙТЕ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ ТА АДРЕСУ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ!!!

 

ІНОГОРОДНІ ЛІКАРІ ВИСИЛАЮТЬ ВСІ ДОКУМЕНТИ НОВОЮ ПОШТОЮ, НА АДРЕСУ: МІСТО ЗАПОРІЖЖЯ, БУЛЬВАР ВІНТЕРА 20, ДЛЯ УЧБОВОГО ВІДДІЛУ!

 

Наказ про затвердження типової форми договорів про навчання у закладі вищої освіти Державний заклад "Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України" № 100 від 25 серпня 2022 р.

Договір про надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації (курси удосконалення) між закладом вищої освіти та фізичною (юридичною) особою

Договір про надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації (курси удосконалення) між закладом вищої освіти та фізичною (юридичною) особою (WORD)

ЗАЯВА НА ЩОМІСЯЧНУ ОПЛАТУ

Акт здачі-приймання послуг до договору про надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації (курси удосконалення) між закладом вищої освіти та фізичною (юридичною) особою

Особиста картка лікаря слухача 

 

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ЦИКЛУ ТУ ПОТРІБНО ЗАПОВНЮВАТИ ОСОБИСТУ КАРТКУ СЛУХАЧА ТА АНКЕТУ, ДОДАТИ КОПІЇ ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВКАЗАНІ НА ПУТІВЦІ

 

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ЦИКЛУ СТАЖУВАННЯ ПОТРІБНО ЗАПОВНЮВАТИ ОСОБИСТУ КАРТКУ СЛУХАЧА ТА АНКЕТУ, АТЕСТАЦІЙНИЙ ЛИСТОК ТА ЗАЯВУ.

 

 

ФІЗИЧНІ ТА ЮРИДИЧНІ ОСОБИ ЗАПОВНЮЮТЬ  ДВА ДОГОВОРА, ДВА АКТА ВИПОВНЕНИХ РОБІТ  ТА ПЕРЕДАЮТЬ З УСІМА ДОКУМЕНТАМИ ДО УЧБОВОГО ВІДДІЛУ. РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК ВКАЗАНИЙ В ДОГОВОРІ, ПЛАТИТИ В БУДЬ-ЯКОМУ БАНКУ УКРАЇНИ.

 

 

ОПЛАТА ЗА 1 МІСЯЦЬ: 

ХІРУРГІЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 6800 ГРН.

ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 6500 ГРН.

УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА - 6800 ГРН.

Організація охорони здоров'я - 5200 ГРН.

 

ОПЛАТА ЗА  0,5 МІСЯЦІВ:

ХІРУРГІЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 3250 ГРН.

ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 3110 ГРН.

Організація охорони здоров'я - 2486 ГРН.

 

ОПЛАТА ЗА  0,25 МІСЯЦІВ:

ХІРУРГІЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 1625 ГРН.

ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 1555ГРН.