Оцінка роботи академії

Актуально

Бланки для заповнення на реєстрацію

ЗАПОВНЮВАТИ ОСОБИСТУ КАРТКУ ТА АНКЕТУ ЛІКАРЯ-СЛУХАЧА РОЗБІРЛИВО, ОБОВ'ЯЗКОВО НА УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ ВСІ ГРАФИ ТА ОБОВ'ЯЗКОВО НАДСИЛАТИ НАМ! 

МІСЦЕВІ ЛІКАРІ ПРИНОСЯТЬ ДО НАС ЗАПОВНЕНІ БЛАНКИ ТА КОПІЇ ДОКУМЕНТІВ (ПЕРЕЛІК ДОКУМНТІВ ВКАЗАНО НА ЗВОРОТНІЙ СТОРОНІ ПУТІВКИ) В ФАЙЛІ ТА ЗАЛИШАЮТЬ У ЧЕРГОВОГО В АКАДЕМІЇ.

 

ОБОВ'ЯЗКОВО ЗАЛИШАЙТЕ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ ТА АДРЕСУ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ!!!

 

ІНОГОРОДНІ ЛІКАРІ ВИСИЛАЮТЬ ВСІ ДОКУМЕНТИ НОВОЮ ПОШТОЮ, НА АДРЕСУ: МІСТО ЗАПОРІЖЖЯ, БУЛЬВАР ВІНТЕРА 20, ДЛЯ УЧБОВОГО ВІДДІЛУ!

 

Договір

Зразок договору для приватних осіб

Акт

Квиток слухача

Особиста картка лікаря слухача

Атестаційний листок СТАЖУВАННЯ

Атестаційний листок СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

 

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ЦИКЛУ ТУ ПОТРІБНО ЗАПОВНЮВАТИ ОСОБИСТУ КАРТКУ СЛУХАЧА ТА АНКЕТУ, ДОДАТИ КОПІЇ ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВКАЗАНІ НА ПУТІВЦІ

 

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ЦИКЛУ СТАЖУВАННЯ ПОТРІБНО ЗАПОВНЮВАТИ ОСОБИСТУ КАРТКУ СЛУХАЧА ТА АНКЕТУ, АТЕСТАЦІЙНИЙ ЛИСТОК ТА ЗАЯВУ.

 

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ЦИКЛУ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ ПОТРІБНО ЗАПОВНЮВАТИ ОСОБИСТУ КАРТКУ СЛУХАЧА ТА АНКЕТУ, АТЕСТАЦІЙНИЙ ЛИСТОК ТА ЗАЯВУ.

 

ФІЗИЧНІ ПРИВАТНІ ОСОБИ ЗАПОВНЮЮТЬ ДОГОВІР В ОДНОМУ ЕКЗЕМПЛЯРІ ТА ПЕРЕДАЮТЬ З УСІМА ДОКУМЕНТАМИ ДО УЧБОВОГО ВІДДІЛУ. РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК ВКАЗАНИЙ В ДОГОВОРІ, ПЛАТИТИ В БУДЬ-ЯКОМУ БАНКУ УКРАЇНИ.

 

ЛІКАРЯМ, ЯКИМ БУДУТЬ ОПЛАЧУВАТИ КУРСИ ЛІКАРНІ (ОРГАНІЗАЦІЇ, КЛІНІКИ) ЗАПОВНИТИ 2 ЕКЗЕМПЛЯРА ДОГОВОРА ТА 2 ЕКЗЕМПЛЯРА АКТА. НАДІСЛАТИ В АКАДЕМІЮ ДЛЯ ПІДПИСАННЯ, А ПОТІМ ЗАБРАТИ 1 ЕКЗЕМПЛЯР СОБІ.

 

ОПЛАТА ЗА 1 МІСЯЦЬ: 

ХІРУРГІЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 4700 ГРН.

ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 4400 ГРН.

УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА - 4700 ГРН.

 

ОПЛАТА ЗА  0,5 МІСЯЦІВ:

ХІРУРГІЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 2350 ГРН.

ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 2200 ГРН.

 

ОПЛАТА ЗА  0,25 МІСЯЦІВ:

ХІРУРГІЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 1175 ГРН.

ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 1100 ГРН.

Навчання в ДЗ "ЗМАПО МОЗ України"

В ЗМАПО проводяться всі види післядипломної підготовки та безперервного професійного розвитку лікарів – спеціалізація, інтернатура, передатестаційне і тематичне удосконалення; клінічна ординатура, магістратура, аспірантура.

Комплектування циклів здійснюється за заявами обласних та міських управлінь охорони здоров’я, інших відомчих органів управління медичною службою, керівників медичних установ різних форм власності.

Лікарі, що працюють поза системою закладів МОЗ України, зараховуються на навчання за угодою на умовах позабюджетних платних послуг.

Навчальний план 2020  (pdf)

 

Путівки на навчання: Для лікарів, що працюють в державних, комунальних та приватних закладах, путівки на навчання видаються на підставі клопотання закладу ОЗ docклопотання.doc.

Для лікарів приватних підприємств на підставі індивідуальних заяв (docзаява на Спец., docзаява Стажування, docзаява на видачу дубліката.

Клопотання чи заяви на отримання путівок на навчання надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

239-73-99 -телефон канцелярії

279-16-54 телефон учбового відділу

Детальніше...