Оцінка роботи академії

Актуально

Навчання в ДЗ "ЗМАПО МОЗ України"

В ЗМАПО проводяться всі види післядипломної підготовки та безперервного професійного розвитку лікарів – спеціалізація, інтернатура, передатестаційне і тематичне удосконалення; клінічна ординатура, магістратура, аспірантура.

Комплектування циклів здійснюється за заявами обласних та міських управлінь охорони здоров’я, інших відомчих органів управління медичною службою, керівників медичних установ різних форм власності.

Лікарі, що працюють поза системою закладів МОЗ України, зараховуються на навчання за угодою на умовах позабюджетних платних послуг.

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН НА 2022 РІК (pdf)

 

Путівки на навчання: Для лікарів, що працюють в державних, комунальних та приватних закладах, путівки на навчання видаються на підставі клопотання закладу ОЗ docклопотання.doc.

Для лікарів приватних підприємств на підставі індивідуальних заяв (docзаява на спціалізацію, docзаява Стажування, docзаява на видачу дубліката, заява на АРХІВНУ довідку

Клопотання чи заяви на отримання путівок на навчання надсилати на електронну адресу відділу канцелярії  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

239-73-99 - телефон канцелярії

239-95-77 - телефон учбового відділу

279-16-54 - телефонувати з питань договорів та актів

 

Детальніше...

Бланки для заповнення на реєстрацію

ЗАПОВНЮВАТИ ОСОБИСТУ КАРТКУ ТА АНКЕТУ ЛІКАРЯ-СЛУХАЧА РОЗБІРЛИВО, ОБОВ'ЯЗКОВО НА УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ ВСІ ГРАФИ ТА ОБОВ'ЯЗКОВО НАДСИЛАТИ НАМ! 

МІСЦЕВІ ЛІКАРІ ПРИНОСЯТЬ ДО НАС ЗАПОВНЕНІ БЛАНКИ ТА КОПІЇ ДОКУМЕНТІВ (ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ВКАЗАНО НА ЗВОРОТНІЙ СТОРОНІ ПУТІВКИ) В ФАЙЛІ ТА ЗАЛИШАЮТЬ У ЧЕРГОВОГО В АКАДЕМІЇ.

 

ОБОВ'ЯЗКОВО ЗАЛИШАЙТЕ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ ТА АДРЕСУ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ!!!

 

ІНОГОРОДНІ ЛІКАРІ ВИСИЛАЮТЬ ВСІ ДОКУМЕНТИ НОВОЮ ПОШТОЮ, НА АДРЕСУ: МІСТО ЗАПОРІЖЖЯ, БУЛЬВАР ВІНТЕРА 20, ДЛЯ УЧБОВОГО ВІДДІЛУ!

 

Договір та акт

Зразок договору для приватних осіб

Особиста картка лікаря слухача

Особиста картка лікаря-слухача (Електронна)

 

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ЦИКЛУ ТУ ПОТРІБНО ЗАПОВНЮВАТИ ОСОБИСТУ КАРТКУ СЛУХАЧА ТА АНКЕТУ, ДОДАТИ КОПІЇ ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВКАЗАНІ НА ПУТІВЦІ

 

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ЦИКЛУ СТАЖУВАННЯ ПОТРІБНО ЗАПОВНЮВАТИ ОСОБИСТУ КАРТКУ СЛУХАЧА ТА АНКЕТУ, АТЕСТАЦІЙНИЙ ЛИСТОК ТА ЗАЯВУ.

 

 

ФІЗИЧНІ ТА ЮРИДИЧНІ ОСОБИ ЗАПОВНЮЮТЬ  ДВА ДОГОВОРА, ДВА АКТА ВИПОВНЕНИХ РОБІТ  ТА ПЕРЕДАЮТЬ З УСІМА ДОКУМЕНТАМИ ДО УЧБОВОГО ВІДДІЛУ. РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК ВКАЗАНИЙ В ДОГОВОРІ, ПЛАТИТИ В БУДЬ-ЯКОМУ БАНКУ УКРАЇНИ.

 

 

ОПЛАТА ЗА 1 МІСЯЦЬ: 

ХІРУРГІЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 6800 ГРН.

ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 6500 ГРН.

УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА - 6800 ГРН.

Організація охорони здоров'я - 5200 ГРН.

 

ОПЛАТА ЗА  0,5 МІСЯЦІВ:

ХІРУРГІЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 3250 ГРН.

ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 3110 ГРН.

Організація охорони здоров'я - 2486 ГРН.

 

ОПЛАТА ЗА  0,25 МІСЯЦІВ:

ХІРУРГІЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 1625 ГРН.

ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ПРОФІЛЬ - 1555ГРН.